Informujemy, iż dotychczasowa siedziba została przeniesiona na ul. Wojska Polskiego 8.

Zapraszamy.

Terapia metodą opracowaną przez profesora Tomatisa wspomaga działania terapeutów, rodziców i samego dziecka, które mając lepszą sprawność w zakresie percepcji słuchowej, może się łatwiej i skuteczniej doskonalić na innych polach oraz osiągać pozytywne rezultaty.

"Kurier Poranny" oraz "Gazeta Wspólczesna" ogłosiły plebiscyt "Przedszkole na medal" w ramach którego zapraszamy do głosowania na naszą placówkę oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Dary Froebla wykorzystujemy nie tylko na zajęciach z podstawy programowej, ale również na zajęciach specjalistycznych.

W dniu 20.02.2018r. uroczyście świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dzieci wspólnie z nauczycielami powitalny gości. W części artystycznej śpiewane były piosenki i reklamowane wiersze.

W dniu 19.12.2017 r. w naszym przedszkolu odbyły się „Jasełka”. Wystrój sali wprowadził wszystkich w świąteczną aurę.

Poznajemy dar Froebla. Nasi podopieczni z zaciekawieniem i fascynacją powoli odkrywali pomoce dydaktyczne wielkiego pedagoga, ojca wychowania przedszkolnego, wykształconego architekta Friedricha Froebela.

Dziś nasze przedszkole odwiedziła zaprzyjaźniona Babcia. Dzieci rozmawiały z naszym gościem o rodzajach i sposobach przygotowania przetworów na zimę.

Nasze przedszkole wybrało się na Salę Zabaw ,,Świat Zabaw'' przy ulicy Wojska Polskiego. Dzieci miło spędziły tam czas. Było dużo radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

W naszej  placówce  cyklicznie  odbywają  się  dla maluchów   zajęcia o charakterze doświadczalnym, podczas  których  nauka nie ma żadnych tajemnic.