Beztroski czas wakacji dobiegł końca. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Od 1 września przedszkole tętni życiem. Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był dla wszystkich wielkim przeżyciem. Najmłodsi z nutką niepewności poznawali swoje sale, kolegów i panie. Przez cały dzień dzieciom towarzyszyła zabawa i wesołe pląsy. Było wesoło i radośnie. 

Pierwsze dni dziecka w przedszkolu  to trudny sprawdzian dla dzieci i rodziców. Nowe miejsce, nowa sala, nowi ludzie, nowe środowisko- wszystko nowe. W tym czasie, jak i w późniejszym okresie, bardzo ważna jest współpraca nauczyciela z rodzicem. Współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i lojalności. Kontakt na płaszczyźnie współdziałania przynosi  pożądane efekty na płaszczyźnie psychologicznej i wychowawczej podczas zachodzącego procesu adaptacji dziecka.

1 czerwca to święto wszystkich Dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek …

Szanowni Rodzice, z przyjemnością informujemy, że od 19 kwietnia (poniedziałek)otwierają się żłobki i przedszkola dla wszystkich naszych dzieci.
Serdecznie zapraszamy, stęskniliśmy się za Wami i nie możemy doczekać wspólnej zabawy, do zobaczenia.

Strona 1 z 17