Na ostatnich zajęciach Starszaki odkrywały literę t: małą i wielką, drukowaną i pisaną. Układały też schematy i modele słów: tata, Tomek.

15 października b.r. z okazji Dnia Poczty Polskiej nasze starszaki wybrały się na pobliską pocztę, która obchodziła 100 urodziny.

11-go października nasze przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami wybrały się do stadniny koni "Kaczanówka" w Budach Czarnockich na świętowanie Dnia Pieczonego Ziemniaka oraz pasowanie Maluszków na przedszkolaków.

Informujemy, iż dotychczasowa siedziba została przeniesiona na ul. Wojska Polskiego 8.

Zapraszamy.

Terapia metodą opracowaną przez profesora Tomatisa wspomaga działania terapeutów, rodziców i samego dziecka, które mając lepszą sprawność w zakresie percepcji słuchowej, może się łatwiej i skuteczniej doskonalić na innych polach oraz osiągać pozytywne rezultaty.

"Kurier Poranny" oraz "Gazeta Wspólczesna" ogłosiły plebiscyt "Przedszkole na medal" w ramach którego zapraszamy do głosowania na naszą placówkę oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego.