W dniu 19.12.2017 r. w naszym przedszkolu odbyły się „Jasełka”. Wystrój sali wprowadził wszystkich w świąteczną aurę.

Poznajemy dar Froebla. Nasi podopieczni z zaciekawieniem i fascynacją powoli odkrywali pomoce dydaktyczne wielkiego pedagoga, ojca wychowania przedszkolnego, wykształconego architekta Friedricha Froebela.

Dziś nasze przedszkole odwiedziła zaprzyjaźniona Babcia. Dzieci rozmawiały z naszym gościem o rodzajach i sposobach przygotowania przetworów na zimę. 

Nasze przedszkole wybrało się na Salę Zabaw ,,Świat Zabaw'' przy ulicy Wojska Polskiego. Dzieci miło spędziły tam czas. Było dużo radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

W naszej  placówce  cyklicznie  odbywają  się  dla maluchów   zajęcia o charakterze doświadczalnym, podczas  których  nauka nie ma żadnych tajemnic.

W dniu 26 czerwca 2017 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy 6 urodziny Mateusza. Dzieci mile spędziły czas oraz uczestniczyły w małym poczęstunku.

W dniu 06 czerwca 2017r. nasze przedszkole wybrało się na Salę Zabaw ,,Świat Zabaw'' przy ulicy Wojska Polskiego. Dzieci miło i aktywnie spędziły tam czas. Było wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

W dniu 05 czerwca 2017r. w naszej placówce gościliśmy aktorów z Teatru Norwal, kt Przedstawlili naszym podopiecznym spektakl pt. ,, Przygody Małego Pingwinka". Na wstępie jeden z aktorów przypomniał, jak dzieci powinny zachować się podczas oglądania spektaklu.

Język angielski prowadzi pani Dorota Ramotowska - nauczycielka wychowania przedszkolnego, olifrenopedagog, absolwentka studiów podyplomowych metodyki nauczania języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej i wychowaniu przedszkolnym.

W dniu 3 kwietnia obchodziliśmy w naszej placówce Światowy Dzień Autyzmu. Z tej okazji przedszkolaki wraz z paniami przystroiły przedszkole niebieskimi balonami, kwiatuszkami oraz motylkami.

W naszym przedszkolu odbywają się cykliczne zajęcia twórcze, które prowadzi nasz gość, mgr Monika Serafin - Chądzyńska. Trener / edukator oraz członek zespołu autorskiego Projektu edukacyjnego Przedszkole P21 - Twórcze Przedszkole XXI wieku.

Zajęcia z rytmiki i muzyki w Akademii Malucha prowadzi pan Piotr Kaja, dyplomowany nauczyciel muzyki. Autor i współautor ponad sześćdziesięciu tytułów opracowań muzycznych wydanych m.in. na kasetach magnetofonowych, płytach kompaktowych i multimedialnych CDROM-ach.

W dniu 1 lutego 2017 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na tę uroczystość nasi milusińscy przygotowali część artystyczną, wiersze piosenki oraz tańce.