💙KONKURS PLASTYCZNY 💙

KONKURS Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

💙 „Świat przez niebieskie okulary” 💙

CEL KONKURSU

💙 Zainteresowanie dzieci tematyką autyzmu.

💙 Uwrażliwienie na różnorodność społeczną, a szczególnie na zaburzenie rozwojowe,

jakim jest autyzm.

💙 Zwiększenie świadomości i akceptacji osób dotkniętych autyzmem.

💙 Wprowadzenie idei integracji z osobami z autyzmem.

💙 Rozwijanie wyobraźni twórczej i ekspresji plastycznej.

💙 Budzenie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi.

💙 Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli na terenie Łomży.

💙 Zadaniem dzieci jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, dowolnie wybraną techniką płaską, z wykorzystaniem różnych materiałów.

💙 Komisja konkursowa oceniać będzie:

• poprawność merytoryczną (zgodność z tematem)
  • estetykę i jakość wykonania
  • ujęcie tematu (ciekawe, nietypowe uchwycenie tematu)
  • oryginalność

💙 Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami indywidualnymi i własnymi nigdzie wcześniej niepublikowanymi.

💙 Każda praca powinna posiadać metryczkę zawierającą imię, nazwisko i wiek uczestnika konkursu a także nazwę placówki.

💙 Wszystkie pracy prosimy przysyłać na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 kwietnia.

💙 Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie (FB lub Przedszkola „Akademia Malucha” w Łomży) 6 kwietnia, a nagrody zostaną przekazane bezpośrednio do zwycięzców.

💙 Nadesłanie prac jest jednoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu i opiekunów, zgodnie z art. 6 z dn. 29 sierpnia 1997 roku ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 10, poz. 926) z późniejszymi zmianami, przekazanie praw autorskich do nich na rzecz organizatora oraz publikacji w Internecie i prezentacji prac.

Organizator:

Niepubliczne Przedszkole Integracyjno – Terapeutyczne „Akademia Malucha” w Łomży

Koordynatorzy konkursu:

Olga Staniszewska