📌DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ👩🏽‍🏫❗

Nauczyciel w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzi dzień 14 października. W tym dniu jest ze wszystkimi swoimi wychowankami w miejscu pracy i dzięki temu może naprawdę poczuć wagę jaką przywiązują przedszkolacy do wysiłku swojego opiekuna.
Od rana czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane są inaczej niż w czasie zwykłych dni. Czekają na uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się na sali starszaków. Udekorowana sala, wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci przygotowały p. Ewelina Kaszuba i Weronika Poreda. Wszystko to układa się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola. Bo w przedszkolu 14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Były wiersze, tańce, piosenki. Wyjątkowy, jesienny dzień! Życzenia złożone przez dyrekcję przedszkola wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym w nowym roku szkolnym.