Zaproszenie na warsztaty

W dniu 10.08.2017 r. o godz. 17.00 odbędą się w naszej placówce warsztaty, które poprowadzi mgr Hanna Pienkowska.

Temat spotkania: "Koordynacja motoryczna i kinestezja u dzieci z deficytem uwagi i nadpobudliwością psychoruchową (terapia Integracji Sensorycznej, terapia metoda Tomatisa)". Zapraszamy rodziców. Warsztaty bezpłatne (także dla rodziców z poza placówki).

Prowadzący: Hanna Pieńkowska - oligofrenopedagog, logopeda, specjalista ds. autyzmu, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta treningu słuchowego Tomatis, dogoterapeuta. Nauczyciel - terapeuta w Zespole Szkół Specjalnych Nr 97 dla dzieci z Autyzmem w Warszawie. Konsultant w SPK ds. integracji sensorycznej dla Biura Oświaty m. st. Warszawy i WICIES. Współpracownik Sensum Mobile Zbigniewa Przyrowskiego, prekursora integracji sensorycznej w Polsce. Wiceprezes Fundacji Dzień Dobry działającej na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym.